21. miejsce krościeńskiego Bociana w Małopolsce

Fot. 2019.03.10 15:15 / news / czytano 1045 / opinie 0

10 stycznia Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” ogłosiła wyniki XXI Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019. Po raz kolejny nasze Technikum znalazło się w gronie najlepiej ocenionych szkół w Polsce.

Nasza szkoła została sklasyfikowana na 175. miejscu w Polsce i 21. miejscu w Małopolsce. Oznacza to, że szkoła znajduje się w grupie najlepszych szkół tego typu w Polsce i ma prawo posługiwać się przez cały kolejny rok zaszczytnym tytułem „Srebrnej Szkoły” oraz znakiem „Srebrnej Tarczy”. Warto wspomnieć, że w skali powiatu nowotarskiego nasze technikum zajmuje 2. miejsce i ustępuje jedynie technikum w ZSE w Nowym Targu.

Tę tak wysoką pozycję w ogólnopolskim rankingu zawdzięczamy przede wszystkim wysokiej zdawalności egzaminów maturalnych i zawodowych, którą nasza szkoła szczyci się od wielu lat. Wyniki te są efektem codziennej, wytężonej pracy nauczycieli i uczniów oraz zindywidualizowanemu podejściu do każdego ucznia. Każdy uczeń w naszej szkole może liczyć na indywidualne traktowanie, zgodnie z własnymi możliwościami i potrzebami edukacyjnymi. Dzięki takiemu podejściu do nauczania szkoła osiąga wysokie wyniki w egzaminach zewnętrznych – maturalnym i zawodowym, co umożliwia uczniom, którzy zdecydowali się na naukę w naszej szkole zdobycie wykształcenia średniego oraz dyplomu potwierdzającego kwalifikacje w wybranym zawodzie.
 
Ranking 2019 miesięcznika edukacyjnego dla młodzieży Perspektywy analizował wyniki 2126 liceów ogólnokształcących oraz 1731 techników (bez szkół dla dorosłych). 
Autor: ET
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij