Burmistrz wybrał zastępcę

Fot. 2018.11.15 15:51 / news / czytano 1198 / opinie 0

34 - letni szczawniczanin od 1 stycznia 2019 roku zostanie zastępcą Grzegorza Niezgody burmistrza Szczawnicy.

Grzegorz Czaja od 1999 do 2004 uczęszczał do Technikum Ochrony Środowiska o profilu uzdatnianie wody i oczyszczanie ścieków w Zespole Szkół Geodezyjno Drogowych i Gospodarki Wodnej w Krakowie. W 2008 roku uzyskał dyplom inżyniera studiując w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Nowym Sączu kierunek inżynieria środowiska o spec. infrastruktura uzdrowisk - studia zaoczne. Zatrudniony w MZGK Szczawnica w 2005 r. jako monter sieci wodno- kanalizacyjnej. W 2008 r. został inżynierem d/s utrzymania ruchu w MZGK Szczawnica, natomiast od 2012 r. pracuje na stanowisku zastępcy dyrektora tegoż zakładu.
Autor: Oprac. Red
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij