Dzień Kobiet ze Stefano Terrazzino

Fot. 2018.03.07 16:53 / news / czytano 2014 / opinie 0

Gwiazda ogólnopolskiego formatu zagości już 10 marca w Dworku Gościnnym w Szczawnicy. Specjalny gość jest prezentem od miasta Szczawnica dla wszystkich kobiet, które zechcą wziąć udział w corocznej zabawie tylko dla kobiet.

Po raz 12. panie spotkają się na wspólnym świętowaniu w Szczawnicy. Gościem specjalnym będzie znany i lubiany włoski tancerz prezentujący najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich ale i piosenkarz i aktor Stefano Terrazzino. W Polsce znany z udziału w pierwszej, emitowanej przez Polsat, edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami w roku 2014. Jego partnerką taneczną została aktorka Aneta Zając, z którą wygrał finał. W drugiej edycji występował w parze z aktorką Agnieszką Sienkiewicz, z którą również zajał pierwsze miejsce w finale. W czwartej edycji partnerował aktorce Małgorzacie Pieńkowskiej, z którą zajął czwarte miejsce. W siódmej edycji jego partnerką taneczną była Miss Świata Głuchych 2016 Iwona Cichosz, z którą zajął drugie miejsce w finale.

Co roku w obchody Dnia Kobiet włącza się wiele firm i instytucji, które są m.in. fundatorami nagród. Bilety do nabycia w Szczawnicy, szczegóły na plakacie.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij