Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu prowadzi poszukiwania za zaginioną

Fot. 2013.10.23 18:42 / news / czytano 2073 / opinie 0

KPP w Nowym Targu prowadzi poszukiwania za zaginioną Natalią DZIWISZ ur. 01.12.1994 roku, która wyszła z domu w dniu 19 października 2013 r. udając się do szkoły „ŻAK”.

Natalia DZIWISZ ur. 01.12.1994 roku, która wyszła z domu w dniu 19 października 2013 r. udając się do szkoły „ŻAK”, w Nowym Targu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: Wzrost 160 cm, szczupłej budowy ciała, twarz owalna, włosy kasztanowe, oczy brązowe. Ubrana w chwili zaginięcia: spodnie jeansowe czarne, buty typu traper, bluzka beżowa, kurtka czarna z kapturem do pasa. Posiada przy sobie dowód osobisty i telefon komórkowy (wyłączony).

Osoby które znają jej miejsce pobytu lub posiadają informacje  w tej sprawie prosimy o kontakt z Komenda Powiatową Policji w Nowym Targu.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij