Krościenko: Działania policji bezpieczne wakacje w Przełomie rzeki Dunajec

Fot. Arch. Policji 2015.07.07 13:36 / news / czytano 3200 / opinie 0

6. lipca br. w godzinach popołudniowych funkcjonariusze Komisariatu Policji w Krościenku n.D w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2015” w obecności Prezesa Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich Jana Sienkiewicza dokonali kontroli stanu trzeźwości kierujących łodziami flisaków.

Kontrola odbyła się na trasie spływu Przełomem Dunajca od przystani początkowej w Sromowcach Wyżnych do przystani końcowej w Szczawnicy.  
 
W ramach powyższych działań w trakcie przepływu łodziami w Przełomie Dunajca w sposób wyrywkowy dokonano także sprawdzenia stanu trzeźwości osób odpowiedzialnych za przewóz turystów na pontonach. 

- Nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości, zarówno wśród przewoźników łodzi flisackich jak i również przewoźników pontonami. Dodać należy, że ta akcja nie była jednorazowa i kontrole będę się powtarzały - zapewnia Roman Wolski z nowotarskiej policji.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Zdjęcia: Arch. Policji
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij