Majówka w Krośnicy

Fot. Arch. GCK w Krościenku n.D 2015.05.05 11:36 / news / czytano 3326 / opinie 0

W drugim dniu imprez przygotowanych przez Gminę Krościenko n.D oraz Gminne Centrum Kultury mieszkańcy bawili się na placu obok remizy OSP w Krośnicy.

- Była zabawa, tańce i degustacja potraw przygotowanych przez Stowarzyszenie Kobiet Pienińskich - mówi Józef Szałwia kierownik GCK w Krościenku n.D.

Przed publicznością wystąpili aktorzy z krakowskiego Teatru Małych Form Artystycznych Art-Re z przedstawieniem: "Złota Rybka". Zespół Ahaju Fusion Boliwia, którego członkowie pochodzą z Boliwii zaprezentował indiańską muzykę etniczną z Ameryki Północnej i Ameryki Południowej, a także w ich repertuarze znalazły się znane i lubiane melodie przebojów światowych jak i polskich. Nie zabrakło akcentu regionalnego w wykonaniu Grupy Śpiewaczej "Krościeńcanki", której przygrywała kapela Jaśka Kubika z Krościenka n.D.
 
Dodatkową atrakcją majowego niedzielnego popołudnia były pokazy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krośnicy i atrakcje dla najmłodszych.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. GCK w Krościenku n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij