Mieszkanka Krośnicy w finale konkursu Miss Małopolski Nastolatek

Fot. Arch. kandydatki 2020.10.08 13:45 / news / czytano 2627 / opinie 0

Osiemnastoletnia Klaudia Salamon z Krośnicy (Gmina Krościenko n.D) znalazła się w finale prestiżowego konkursu Miss Małopolski Nastolatek 2020.  Trwa głosowanie Internautów - zagłosuj i Ty! (SMS O TREŚCI MNMP.58 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS).

Decyzją Jury Klaudia ubiegać się będzie o tytuł najpiękniejszej Małopolanki Nastolatki. Podczas gali finałowej zaplanowanej na 18 października poznamy nowe królowe Małopolski, które otrzymają koronę od ustępujących Sylwi Rojek (Miss Małopolski 2019) oraz Anny Kaczówki (Miss Nastolatek Małopolski 2019).

Klaudia Salamon przygotowuje się do tego wydarzenia, uczestniczy w nagraniach, sesjach zdjęciowych, warsztatach a także próbach przed wielka galą. Konkursy Miss Małopolski i Miss Małopolski Nastolatek cieszą się dużą renomą w świecie mody oraz są najważniejszym i najbardziej prestiżowym konkursem piękności w województwie. 

Autor: mw
Zdjęcia: Arch. kandydatki
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij