Monika Guzik - 14 latka poszukiwana przez policję

Fot. 2016.05.10 13:43 / news / czytano 7841 / opinie 0

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu  prowadzi poszukiwania za zaginioną Moniką Guzik, która w dniu 09.05.2016r około godziny 8:30 rano opuściła swoje miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Monika pochodzi z Nowego Targu, ma 14 lat , wzrost 164cm, szczupłej budowy ciała oczy koloru brązowego włosy ciemny blond, długie poniżej ramion. W chwili zaginięcia ubrana była w trampki, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, błękitną koszulkę z krótkim rękawem, szary sweter i niebieską kurtkę z kapturem. Przy sobie miała czarny skórzany plecak.

Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny Komendą Powiatową Policji na numer 18 26 10 400 lub 997.

 


Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij