Pomagamy Agnieszce w walce z glejakiem

Fot. 2019.10.07 20:11 / news / czytano 2242 / opinie 0

24- letnia mieszkanka Ochotnicy Górnej, pochodząca z Grywałdu, szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Niestety ostatnia diagnoza potwierdziła nowotwór złośliwego GLEJAK WIELOPOSTACIOWY stopień 4. Agnieszka i jej rodzina potrzebuje pomocy! Nie bądź obojętny!

Agnieszka jest obecnie po operacji, czeka ją kolejno radio i chemioterapia. Zwracamy się do Państwa z ogromna prośbą o wpłatę chociażby symbolicznej złotówki. To dla Agnieszki i jej rodziny ogromne wsparcie. Mając 24 lata chyba nikt z nas nie myślał o tym, że może mieć nowotworu, w dodatku złośliwego. Wesprzyjmy wszyscy razem Agnieszkę nie tylko cegiełka finansowa, ale przede wszystkim MODLITWA i DOBRYM SŁOWEM.
Wpłaty można dokonać poprzez stronę pomagam.pl 
 
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij