Poszukiwany Krzysztof Sadurski

Fot. 2014.05.22 13:49 / news / czytano 2752 / opinie 0

Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie prowadzi poszukiwania za Krzysztofem Sadurskim, który 30 kwietnia udał się do domku letniskowego w Tylmanowej.

Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie prowadzi poszukiwania za Krzysztofem Sadurskim s. Stanisława, ur. 1964 rok
zam. Dobrzelów 1, powiat bełchatowski.
 
Jak wynika z zawiadomienia Jacek Sadurski w dniu 30 kwietnia 2014 roku o godzinie 9:00 opuścił miejsce zamieszkania i udał się swoim samochodem m-ki Renault Megane o nr. rej. EBE T624 do domku letniskowego w Tylmanowej i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony ma 174 co wzrostu, waży około 75-80 kg, sylwetka szczupła, włosy ciemny blond, twarz owalna, nos prosty. Posiada znak charakterystyczny w postaci blizny pooperacyjnej w środkowej części brzucha.

Mając powyższe na uwadze wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie w Komisariacie Policji w Krościenku n/D pod numerem 18 262 30 07 lub 997 podając imię i nazwisko zaginionego.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij