Potrąceni ludzie na przystanku w Tylmanowej

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.10.30 16:57 / news / czytano 4870 / opinie 0

Dzisiaj w godzinach popołudniowych kierująca samochodem marki Opel Corsa wjechała w ludzi czekających na przystanku w Tylmanowej.

Około godz. 14.00 w miejscowości Tylmanowa kierująca samochodem osobowym marki Opel, 45-letnia mieszkanka Gołkowic, jadąc drogą w kierunku Nowego Sącza, widząc wyjeżdżający spod sklepu samochód osobowy marki Ford kierowany przez 42-letnią mieszkankę Tylmanowej, wykonała manewr gwałtownego hamowania, w wyniku czego samochód Opel wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas drogi i uderzył w stojących w rejonie przystanku PKS pieszych - dwie kobiety w wieku 33 i 42 lata oraz dwoje dzieci - chłopców w wieku 6 lat – mieszkańców Tylmanowej.

Jeden z chłopców doznał ciężkich obrażeń ciała i został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Prokocimiu. Również obydwie kobiety doznały ciężkich obrażeń ciała, natomiast drugi z chłopców doznał lekkich obrażeń ciała w postaci ogólnych potłuczeń. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Krościenku nad Dunajcem. 
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij