Pracowity wtorek dla goprowców

Fot. 2018.09.18 22:59 / news / czytano 1056 / opinie 0

We wtorek przed godziną 13:00 ratownicy GOPR wyjeżdżają do Ochotnicy Dolnej, gdzie w pobliżu zielonego szlaku (Morgi) znajduje się grzybiarz użądlony przez pszczoły. 

Ratownicy GP razem z zespołem ratownictwa medycznego zabezpieczyli poszkodowanego w Ochotnicy Dolnej, a następnie wykonali transport do karetki, która znajdowała się na Osiedlu Kudowskie.

Godzina 16.30 kolejny wyjazd, tym razem w rejon Bukowinek, turystka schodząc w stronę Jaworek doznała urazu stawu biodrowego. Zabezpieczona została przetransportowana karetka GOPR i przekazana ZRM.

O godzinie 17:00 ratownicy interweniowali trzeci raz, na Sokolej Perci w Pieninach pomocy potrzebował 31 - letni turysta, problemy kardiologiczne, po udzieleniu pierwszej pomocy ewakuowano poszkodowanego w dolinę.
Autor: Oprac. red.
Źródło: Fb GOPR Podhale
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij