Prezydent przyjedzie do Ochotnicy

Fot. prezydent.pl 2016.02.02 13:45 / news / czytano 3081 / opinie 0

Prezydent Andrzej Duda objął honorowym patronatem uroczystości 600-lecia lokacji wsi odbywające się na terenie gminy Ochotnica Dolna, które zainaugurowane zostały w minioną niedzielę.

Informację o prawdopodobnej wizycie prezydenta w gminie Ochotnica Dolna przekazał podczas niedzielnej uroczystości inauguracji tegorocznych obchodów 600-lecia wsi poseł Jan Duda.

– Jestem tutaj w podwójnej roli, zacznę od tej bardziej znaczącej czyli wysłannika kancelarii prezydenta. Zarząd i Pan wójt zwrócił się do Prezydenta RP o honorowy patronat obchodów 600-lecia i mam zaszczyt poinformować, że wszystkie uroczystości związane z 600-leciem lokacji są nim objęte. Mam nadzieję, że uroczysty obiad na głównym jubileuszu zjemy wspólnie z prezydentem - mówił poseł.

W planie obchodów jubileuszowa uroczystość lokacji 600-lecia Ochotnicy zaplanowana została na 17 lipca 2016 r.

Autor: mw
Zdjęcia: prezydent.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij