Studenci Pienińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zainaugurowali nowy rok

Fot. 2018.10.07 11:54 / news / czytano 821 / opinie 0

Inauguracja nowego roku akademickiego Pienińskiego Uniwersytetu III Wieku miała swoje miejsce 4 października  w Dworku Gościnnym.

W imieniu zarządu prezentację pierwszego roku działalności dokonała Pani Zofia Krępa, a spotkanie uświetnił występ absolwentów uniwersytetu uczęszczających na zajęcia prowadzone przez Panią Ewę Zachwieję.

Inicjatywa utworzenia na terenie Pienin spełniła w zupełności swoje założenia - aktywizacji społecznej, poszerzania wiedzy, pokonywania bezczynności. Jest to oferta dla seniorów którzy chcą swojemu życiu dodać pewnej intensywności, barwy, różnorodnych emocji wynikających z udziału w interesujących zajęciach.

Pierwszym wykładem w nowym roku akademickim był wykład Pani prof. Anny Mlekodaj w temacie wolności - nawiązując do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
 
Pieniński Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął swoją działalność  24 lutego 2018 roku.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij