Św. Mikołaj nie zapomniał o seniorach

Fot. Arch.UG Czorsztyn 2019.12.10 19:04 / news / czytano 632 / opinie 0

Było wspólne kolędowanie, występy i wreszcie - wręczenie świątecznych upominków. Jak co roku, Św. Mikołaj nie zapomniał o seniorach z Pienińskiego Domu Pobytu Dziennego w Kluszkowcach.

W domu seniora wizytę podczas tzw. mikołajek złożył najstarszym mieszkańcom także Tadeusz Wach Wójt Gminy Czorsztyn, który przybył z życzeniami oraz paczką słodkości.
 
Podczas wspólnego poczęstunku seniorzy zaprezentowali włodarzowi Gminy dorobek swoich artystycznych zajęć prezentując bogatą kolekcję ręcznie robionej biżuterii, papierowych koszyków, oraz ozdób świątecznych wykonanych różną techniką. Jak dowiedzieliśmy się od seniorów, w pracę włożyli nie tylko sporo wysiłku, ale i serca, ponieważ każdą z wykonanych prac postanowili przekazać na kolejną edycję charytatywnego Jarmarku Pod Trzema Koronami. Wówczas wykonane przez nich prace sprzedawane będą na stoiskach świątecznych a dochód z nich trafi do potrzebujących mieszkańców.
Autor: Aneta Markus
Źródło: UG Czorsztyn
Zdjęcia: Arch.UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij