Szczawnica przystąpiła do akcji Bezpieczne Rezerwacje

Fot. 2020.11.18 14:55 / news / czytano 494 / opinie 0

Brak rezerwacji na odległe terminy w czasie COVID-19 dotyka właścicieli obiektów noclegowych. Największe obawy gości spowodowane brakiem rezerwacji na odległe terminy są związane ze strachem związanym z możliwością nieodebrania zadatków/zaliczek jakie stosuje większość obiektów noclegowych.

Aby walczyć z tymi obawami, które bezpośrednio mogą wpłynąć na przychody obiektu, Miasto i Gmina Szczawnica postanowiło przyłączyć się do akcji „bezpieczne rezerwacje”.

- Informujemy o możliwości przyłączenia się do inicjatywy mającej wskazać turystom miejsca, w których można bezpiecznie zarezerwować pobyt, a w razie "covidowych okoliczności" zaliczka zostanie zwrócona - czytamy w komunikacie na stronie urzędu. 

Obiekty noclegowe mogą przyłączyć się do akcji wchodząc na poniższą stronę internetową, w zakładkę „organizatorzy”.

Więcej informacji na stronie  https://www.bezpiecznerezerwacje.pl/

Do akcji dołączyły także samorządy:Szklarska Poręba, Miasto Szczyrk, Miasto Szczyrk, Miasto Wisła, Polanica-Zdrój - Źródło Zdrowia, a dzisiaj Szczawnica Miasto i Gmina.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij