Tragedia na polowaniu

Fot. 2014.09.15 09:19 / news / czytano 2546 / opinie 0

Do zdarzenia doszło w dniu wczorajszym o godzinie 19:15 w miejscowości Frydman na terenie żwirowni w stawie po wyrobiskowym.

18-letni mieszkaniec Białki Tatrzańskiej polując na kaczki i chcąc wyłowić zestrzeloną przez siebie kaczkę wszedł do stawu i popłynął po nią. Niestety już nie wrócił. 

- Jak wynika z ustaleń tego dnia młody myśliwy polował w okolicach stawów we Frydmanie ze swoim kolegą, również mieszkańcem Białki Tatrzańskiej. Gdy ten ustrzelił kaczkę wpadła on do wody. Chcąc ją wyłowić rozebrał się i wszedł do stawu po swoją zdobycz. Po krótkiej chwili, gdy nie wychodził z wody jego kolega zaczął go szukać. Powiadomione służby na miejsce, po wyłowieniu rozpoczęły reanimację jednak bez skutku. Młody mężczyzna zmarł - informuje Roman Wolski z nowotarskiej policji.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij