Uzdrowisko na temat kontroli rewitalizacji Parku Dolnego w Szczawnicy

Fot. 2015.01.12 10:56 / news / czytano 2643 / opinie 0

Zarząd Uzdrowiska Szczawnica S.A. zapytany o końcowe rozliczenie prac w Parku Dolnym poinformował, że nie są mu znane żadne dokumenty potwierdzające odbiór i rozliczenie projektu przez Urząd Marszałkowski w Krakowie.

Publikujemy stanowisko Zarządu Uzdrowiska Szczawnica S.A.: - W związku z informacją, jaka ukazała się na stronie Miasta i Gminy Szczawnica oraz innych portalach internetowych, dotyczącą zakończenia kontroli rewitalizacji Parku Dolnego w Szczawnicy, Zarząd Uzdrowiska Szczawnica S.A. informuje, że nie są mu znane żadne dokumenty potwierdzające odbiór i rozliczenie prac w Parku Dolnym przez Urząd Marszałkowski w Krakowie.

Uzdrowisko Szczawnica S.A., jako partner tej inwestycji współfinansował ją w kwocie 2 256 200 zł. tj. w 50% całej inwestycji. Zarząd Spółki informuje, że ze strony Uzdrowiska Szczawnica S.A. nie zostały podpisane żadne dokumenty odbiorowe inwestycji stwierdzające, że prace zostały wykonane prawidłowo i bez zastrzeżeń. Zarząd Uzdrowiska Szczawnica S.A. podtrzymuje swoje uwagi na temat wad w realizacji rewitalizacji Parku Dolnego w Szczawnicy wraz z elementami małej architektury uzdrowiskowej zgłaszane w korespondencji zarówno do Miasta i Gminy Szczawnica, jak i do Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie. 

Źródło: Uzdrowisko Szczawnica S.A.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij