Zaginął Stanisław Żurek

Fot. 2018.02.27 22:13 / news / czytano 1677 / opinie 0

Zaginiony ostatni raz widziany był 18 lutego br. około godz. 16:00 w Rabce Zdroju przy ul. Jana Pawła II na dworcu busów. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Stanisław Żurek, lat: 57, zam. Olszówka. 
 
Rysopis zaginionego:
Wzrost: 175 cm, Waga: ok. 75 kg, Budowa ciała: szczupła, Twarz: pociągła, Oczy: niebieskie, Włosy: krótkie, ciemne. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w: czarne spodnie materiałowe, buty koloru czarnego typu trzewiki, kurtka koloru czarnego lub ciemnoszarego. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Rabce-Zdroju: Tel. 18 267 62 20  lub 997.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij