Złote Gody par z Krościenka

Fot. 2020.01.03 13:29 / news / czytano 1090 / opinie 0

Ponad pół wieku temu przyrzekali sobie nawzajem dozgonną miłość, wiarę szacunek i przyjaźń. Składali sobie z ufnością przyrzeczenie, że będą dzielić razem chwile dobre i złe, decydując się pójść razem przez życie, wspomagać się wzajemnie w chwilach ciężkich i cieszyć się wspólną radością.

Dziesięć par małżeńskich z terenu Gminy Krościenko nad Dunajcem świętowało w środę 18 grudnia Złote Gody, czyli jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego. Uroczystą mszę św. w Kościele Parafialnym pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Krościenku nad Dunajcem, odprawił  ks. Prałat Stanisław Tumidaj. Na druga część uroczystości zebrani udali się do Zajazdu „Sokolica”. Dostojnych Jubilatów oraz gości przybyłych na uroczystość powitał Wójt Gminy Jan Dyda oraz Agata Sobkowiak Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Krościenku nad Dunajcem i pracownik USC p. Katarzyna Ziemianek, dziękując za przyjęcie zaproszenia na wspólne świętowanie.

W gronie zacnych Jubilatów znaleźli się:
Aniela i Marian Bochnakowie
Maria i Andrzej Dydowie
Weronika i Władysław Gabrysiowie
Anna i Stanisław Jandurowie
Stefania i Karol Jankowscy
Stefania i Stanisław Kołkowie
Zofia i Bronisław Kubiczowie
Anna i Kazimierz Salamonowie
Stefania i Jan Tokarczykowie
Maria i Jan Wojtaszkowie

 

Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij