Festiwal Bajki i Baśni (Szczawnica 19 i 20. 07.2019)

Fot. 2019.07.20 11:34 / imprezy / czytano 1274

Tegoroczna edycja Festiwalu Baśni i Bajki w nowej odsłonie i po raz pierwszy w wakacyjnym czasie! Festiwal pt.: „Po drugiej stronie lustra” odbędzie się w dniach 19. i 20. lipca w Dworku Gościnnym w Szczawnicy. 

Organizatorzy imprezy: Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica oraz Fundacja Andrzeja Mańkowskiego zapraszają do wspólnej zabawy. Na najmłodszych czekać będzie mnóstwo atrakcji: malowanie na szkle prowadzone przez Anną Madeję, animacje i konkursy z nagrodami, warsztaty plastyczne oraz tatuaże z henny, spektakl teatralny w wykonaniu artystów Teatru za Jeden Uśmiech , seans filmowy i inne.

Bilety i karnety festiwalowe do nabycia:
Butik I love Szczawnica – Plac Dietla
Rezerwacja pod numerem tel. 18 540 04 00 (pon.-piąt. 10.00-14.00)

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij