Festyn Rodzinny w Amfiteatrze w Maniowach (01.06.2014)

Fot. 2014.05.24 08:20 / imprezy / czytano 3132

Już po raz czternasty zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca na Festynie Rodzinnym w Maniowach.

Nauczyciele, rodzice i uczniowie  Szkoły Podstawowej organizują, tak jak w poprzednich latach niedzielny piknik pod hasłem „Mamo! Tato! Baw się z nami!”. I tym razem nie zabraknie atrakcji dla wszystkich członków rodziny. Rodzice ponownie będą mieli okazję dopingować swoje pociechy w różnych konkurencjach jak i sami wziąć udział w rozmaitych zabawach i konkursach. Stałymi punktami programu są już występy artystyczne uczniów, liczne konkursy, sportowe turnieje rodzin. Dzięki rodzicom nie będziemy bawić się z pustymi brzuchami – w sprzedaży będą pyszne ciasta i napoje.
 
Zapraszamy wszystkich! Tych, którzy już od lat bawią się z nami i tych, którzy będą z nami po raz pierwszy! Spotkajmy się 01 czerwca 2014r. /niedziela/ w godz.15.00 do 18.00  przy amfiteatrze w Maniowach! Czy będzie ładna pogoda? Na pewno! Doświadczenia lat poprzednich wskazują, iż na czas imprezy ustają deszcze i grzmoty. Zdumiewające, że mamy taką „siłę przebicia”! Prawda?
 
Nauczyciele, rodzice i uczniowie
Szkoły Podstawowej w Maniowach

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij