Pieniny w sztuce - nowa wystawa (Szczawnica 27.04 - 29.07.2018)

Fot. 2018.04.30 20:43 / imprezy / czytano 1531

Już od najbliższej soboty, zapraszamy na nową wystawę do Galerii Pijalni Wód  w Szczawnicy pn. Pieniny w sztuce.

Ekspozycja obejmuje prace artystów o zróżnicowanym dorobku artystycznym, związanych na co dzień z ważnymi ośrodkami akademickimi i artystycznymi w różnych częściach Polski. Łączy ich fascynacja i zainspirowanie regionem Pienin, jego przyrodą i kulturą.  Wystawa jest interesującą również ze względu na prezentację różnorodnych technik plastycznych: akwareli, pasteli, rysunku i grafiki.  
 
Już od najbliższej soboty, 28 kwietnia,  w ramach wystawy będzie można obejrzeć, jak również nabyć, prace Zdzisława Wiatra, Adama Rokowskiego, Anny Glińskiej -Kupczyk, Tatiany Tokarczuk-Bałżusiak oraz znakomitego akwarelisty Michała Suffczyńskiego.

Organizatorem wystawy jest Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica oraz Fundacja Andrzeja Mańkowskiego.


Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij