Anna Czajka i jej twórczość

Fot. Pieninyinfo.pl 2014.11.09 14:53 / news / czytano 3035 / opinie 0

Artystka mieszkająca w Ochotnicy Górnej pokazała swoje prace w krościeńskiej galerii Restauracji "Klasyczna".

8 listopada br. otwarta została wystawa prac Anny Czajki, artystki która maluje na szkle, płótnie i zdobi naczynia. W swojej pracy stosuje farby akrylowe, olejne oraz witrażowe. Podejmuje tematy związane z regionem, religijne i pejzaże. Jest samoukiem. Lubi eksperymentować i poszukiwać wciąż nowych motywów i tematów, a efektem jej pracy są dzieła o czystej, migotliwej barwie i subtelnym rysunku.

Anna Czajka należy do Stowarzyszenia Artystów Pienińskich, które wraz z dyrekcją Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n/D jest organizatorem wystawy. Prace oglądać można do końca listopada 2014 r.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij