Heavyway, ale akustycznie zabrzmiało w Jazz Barze

Fot. AS 2016.01.21 16:48 / news / czytano 2914 / opinie 0

W środę na małej scenie Dworku Gościnnego w Jazz Barze w Szczawnicy zaprezentował się zespół Heavy Way, który tworzą Bogusław Ćwiertnia wraz z przyjaciółmi muzykami z Nowego Targu.

Oprócz rockowych brzmień, zagrali covery Adele, Beyonce i Rihanny, które brawurowo zaśpiewała córka Ćwiertni – Magdalena. Wraz z wokalistą i klawiszowcem Bogusławem wystąpili gitarzyści – na gitarze elektrycznej Zbigniew Kaczmarczyk a na gitarze basowej Edward Wojtusiak.

Zespół Heavy Way, który tworzą to grupa pasjonatów, na co dzień pracujących zawodowo w różnych branżach. Jako zespół grają rockowo i mocno. Nagrali płytę, którą można było zakupić po środowym, nietypowym bo akustycznym, koncercie.

Bogusław Ćwiertnia – lider zespołu jest także autorem tekstów i muzyki. Jego kompozycje i aranżacje można było usłyszeć w utworach takich jak „Klatka”, „Lustro” czy „Spokój”, w których cięższe rockowe brzmienie z powodzeniem połączono z delikatnym słowem.

Z kolei córka muzyka Magdalena Ćwiertnia zaprezentowała się w utworach takich jak: ForFive Seconds Rihanny czy Hello Adele. Jej styl i poziom jako wokalistki zaimponował publiczności, która z podziwem oklaskiwała młodą wykonawczynię jak i cały zespół.

Autor: As
Zdjęcia: AS
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij