Old Love - opowieść o poszukiwaniu szczęścia...

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2014.02.15 23:12 / news / czytano 3023 / opinie 1

Sztuka stawiająca ważne życiowe pytania, ale pełna ciepła, optymizmu i humoru. Na scenie szczawnickiego Dworku Gościnnego w rolach głównych wystąpili Małgorzata Ostrowska - Królikowska i Artur Barciś.

O tym, że życie często pisze dla nas swoje scenariusze, łamie stereotypy i bawi emocjami mogli pomyśleć licznie zgromadzeni widzowie podczas dzisiejszego spektaklu. 

„Old Love” to pełna humoru opowieść podejmująca zagadnienie tego, czy ludzie w „pewnym wieku” powinni myśleć o miłości, zwłaszcza miłości fizycznej. Opowieść o związku, który rodzi się, gdy dwie osoby niemal przez całe życie przelotnie się spotykają, o determinacji mężczyzny, który stara się zdobyć serce dość opornej ukochanej, o rozbudzeniu, zdawałoby się, dawno zapomnianych emocji. On jest nią oczarowany od pierwszego spotkania, ona nim - trochę mniej. Ich ścieżki życiowe przez ćwierć wieku co jakiś czas się krzyżują. Kluczowym momentem dla tego specyficznego związku okazuje się pogrzeb jej męża.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Anna2014.02.17 02:02
Przedstawienie znakomite. Fantastyczny kunszt aktorski, szczególnie Barcisia. Świetna zabawna, sztuka. I bardzo ... pouczająca refleksja. Samo przedstawienie dużo lepsze niż np. "Prawda" z ubiegłych Walentynek. Niech żałują ci, którzy nie byli.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij