Ogłoszenia

+ dodaj ogłoszenie

wolontariat

WOLONTARIAT
Lubisz pracę z ludźmi? Pracę z dziećmi? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! W wakacje można połączyć odpoczynek z pomocą innym. Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem poszukuje osób do pomocy. Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia oraz zaliczenia praktyk. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz kilku zdań o sobie. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: promocja@ckipkroscienko.pl. W temacie maila prosimy o wpisanie: wolontariat.
Jeśli jesteś osobą pozytywną, kreatywną, i pełną dobrej energii dołącz do naszego teamu i zamień pracę na cudowną przygodę!

CV powinno być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926.
Kontakt: 0182623340 wew. 32

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij