Ogłoszenia

+ dodaj ogłoszenie

PROSZĘ O POMOC

ZWRACAM SIĘ DO PAŃSTWA Z BARDZO GORĄCĄ , SERDECZNĄ I OGROMNĄ PROŚBĄ DO LUDZI ŻYCZLIWYCH, WYROZUMIAŁYCH DO SPONSORÓW I DARCZYŃCÓW DOBREJ WOLI I DOBREGO SERCA O WSPARCIE I POMOC W POZYSKANIU ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA ZAKUP WOLNO STOJĄCEJ WANNY O WYMIARACH 100X65,JEST MI WSTYD O TYM PISAĆ,ALE OD GRUDNIA 2007 NIE POSIADAM ŁAZIENKI WTEDY BYŁAM MŁODSZA I MYŁAM SIĘ W MISCE,OD 2017 MYJĘ SIĘ NA STOJĄCO W PLASTIKOWEJ WANIENCE 25 LITRÓW.MAM JUŻ SKOŃCZONE 60 LAT CORAZ CZĘŚCIEJ KRĘCI MI SIĘ W GŁOWIE I CORAZ BARDZIEJ BOJĘ SIĘ MYĆ NA STOJĄCO,BO W KAŻDEJ CHWILI MOGĘ STRACIĆ RÓWNOWAGĘ,A MIESZKAM SAMA. CHORUJĘ NA CUKRZYCĘ TYP-2,UPORCZYWE NADCIŚNIENIE,CHRONICZNĄ DEPRESJĘ,LEUKOCYTOZĘ,WYSOKIE RYZYKO CHOROBY WIEŃCOWEJ, NIEDOKRWIENNOŚĆ SERCA,HIPERCHOLESTREOLEMIĘ, HIPERURYKEMIĘ,ZAĆMA,CHOROBĘ ZWYRODNIENIOWĄ KRĘGOSŁUPA I STAWÓW STÓP,KAMICA NERKOWA .NADCZYNNOŚĆ TARCZYCY,POSIADAM ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.TA MAŁA WANNA KOSZTUJE 372,00ZŁ.KOSZT WYSYŁKI 120,00ZŁ I KOSZT FACHOWCA LICZĘ NA 100,00ZŁ. DZIĘKUJĘ ZA OGROMNĄ WRAŻLIWOŚĆ I OTWARTOŚĆ NA POTRZEBY DRUGIEGO CZŁOWIEKA.OFIAROWANA MI POMOC JEST DOWODEM SERDECZNOŚCI,WSPÓŁCZUCIA ORAZ SOLIDARNOŚCI LUDZKIEJ. Z GÓRY I Z CAŁEGO SERCA ŚLICZNIE I SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY ODRUCH WRAŻLIWOŚCI I ŻYCZLIWOŚCI.
POZDRAWIAM BOGUSIA
Kontakt: bogusiall21@gmail.com

Galeria zdjęć

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij