Ogłoszenia

+ dodaj ogłoszenie
 • Nieruchomość na ośrodek turystyczny, rehabilitacyjny lub SPA

  2018.03.19 10:58 / Nieruchomości

  Nieruchomość położona w Lipnicy Wielkiej. Do granicy ze Słowacją – 1 km (do przejścia granicznego w Chyżnem – 15 km); do Nowego Targu – 34 km, do Krakowa – 100 km. Dojazd do wsi drogą krajową nr 7 biegnącą w stronę przejścia granicznego w Chyżnem, a następnie drogą nr 962.
 • KUPIĘ NIERUCHOMOŚCI ZE SKOMPLIKOWANĄ SYTUACJĄ

  2018.03.13 15:19 / Nieruchomości

  KUPIĘ NIERUCHOMOŚCI ZE SKOMPLIKOWANĄ SYTUACJĄ PRAWNĄ, OSOBISTĄ, RODZINNĄ, EKONOMICZNĄ - zadłużonych, z komornikiem, hipotekami - z zameldowanymi lokatorami, dzikimi lokatorami - udziały w nieruchomości po spadkowe - nieruchomość ze służebnością, dożywociem - udziały w nier
 • Dom Otwarty WSTĘP WOLNY Zabrzeż Patrycja Chryczyk

  2018.03.09 09:52 / Nieruchomości

  Dom Otwarty. Przyjdź. Zobacz. Złóż swoją ofertę. Zapraszam. Patrycja Chryczyk. Nowoczesna przestrzeń, nietuzinkowe wykończenie, minimalizm i elegancja, a wszystko to w komfortowym Domu znajdującym się w Zabrzeży. Przyjdź zobaczyć to wyjątkowe miejsce i złóż ofertę na zakup.

1 starsze

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij