Ogłoszenia

+ dodaj ogłoszenie

Nieruchomość na ośrodek turystyczny, rehabilitacyjny lub SPA

Do sprzedania nieruchomość położona w Lipnicy Wielkiej. Do granicy ze Słowacją – 1 km (do przejścia granicznego w Chyżnem – 15 km); do Nowego Targu – 34 km, do Krakowa – 100 km. Dojazd do wsi drogą krajową nr 7 biegnącą w stronę przejścia granicznego w Chyżnem, a następnie drogą nr 962.
Nieruchomość położona jest na skraju lasu na południowym zboczu, z którego roztacza się widok na Tatry i Jezioro Orawskie. Teren o powierzchni 1,6937ha zabudowany budynkiem po straży granicznej o powierzchni uż. 763,50m2 i kubaturze 3.762,00m3 (parter, I piętro i poddasze) Ogrzewanie z nowej kotłowni olejowej. Na terenie posesji również: murowany garaż z dobudowaną wiatą, chodniki wykonane z płyt betonowych, parking wyłożony betonową kostką brukową. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tereny zielone niezabudowane oraz las.
Nieruchomość idealna na cele: turystyczno - rekreacyjne np.: pensjonat, SPA (obecność w okolicy leczniczych źródeł siarczkowych), schronisko, rehabilitacyjno - lecznicze np.: ośrodek leczenia uzależnień, dom seniora, ośrodek rehabilitacyjny lub mieszkaniowe.

Kontakt: Agencja Mienia Wojskowego tel. (12) 211 40 23
Kontakt: Agencja Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Krakowie

Galeria zdjęć

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij