Ogłoszenia

+ dodaj ogłoszenie

Operator CNC

Producent systemów naśnieżania - SUPERSNOW S.A zatrudni osobę na stanowisko Operatora CNC. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@supersnow.pl w tytule – Operator CNC.
Opis stanowiska:
• produkcja elementów w krótkich i średnich seriach na podstawie rysunku technicznego,
• programowanie oraz ustawianie obrabiarek sterowanych numerycznie (MAZAK),
• odpowiedni dobór parametrów skrawania wybranych narzędzi,
• uzbrajanie obrabiarki w narzędzia,
• dbałość o jakość wykonywanych elementów
• dbałość o stan techniczny obrabiarki i narzędzi,
• praca w systemie zmianowym.
Wymagania:
• obsługa tokarek CNC,
• umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania,
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• umiejętność posługiwania się przyrządami mierniczymi,
• dokładność i zaangażowanie oraz chęć rozwoju.
Oferujemy:
• stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• pracę w firmie z najnowocześniejszym parkiem maszynowym
• możliwości rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Kontakt: 519 751 697

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.