Sukces drużyny „Starscheer Elite” Ochotnica Dolna

W dniach 31.03.- 02.04.2017 r. odbyły się XX Mistrzostwa Polski Cheerleaders Łochów 2017. Po raz kolejny w zawodach wystartowały drużyny działające przy Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Dolnej: Starscheer Mini oraz  Starscheer Elite trenowane przez pana Mirosława Haczka. Obydwie drużyny startowały  w dywizji CHEER.

Starscheer Mini składa się z 20 zawodników w wieku 6 do 12 lat. Wystartowali w kategorii CHEER COED JUNIOR MŁODSZY, zdobywając IV miejsce.  Ponadto członkowie drużyny Starscheer Mini: Emilka Borzęcka, Ola Macanowicz, Dawid Borzęcki, Oliwka Nowogórska oraz Asia Magda zdobyły złoto w kategorii GROUP STUNT COED JUNIOR MŁODSZY.

W kategorii GROUP STUNT COED JUNIOR wystartowali: Iza Zabrzewska, Dominika Domek, Kamil Jagieła, Ola Groń i Patrycja Urbańska zdobywając II miejsce.

Młodzież wystartowała również w trzech innych kategoriach, zdobywając w każdej z nich tytuł MISTRZA POLSKI i będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Pradze w czerwcu.  W kategorii GROUP STUNT COED SENIOR wystartowały 2 drużyny z Ochotnicy. Jedna z nich w składzie: Karina Rusnak, Mirosław Haczek, Patryk Mazur i Kamil Obrzut wywalczyła ZŁOTO, natomiast druga w składzie: Daria Franczyk, Krystian Żak, Kinga Zaziąbło, Filip Tokarz i Michał Tobiasz wywalczyli brązowy medal.  Daria Franczyk wystartowała dodatkowo w PARTNERSTUNT z Patrykiem Mazurem i wywalczyli I miejsce.  W zmaganiach drużynowych 19 –osobowa drużyna „Starscheer Elite” stanęła na najwyższym stopniu podium zdobywając przepustkę do Mistrzostw Europy.

W niedzielę w Group Stunt Junior All Girls wystartowały dziewczyny: Natalia Ręgiel, Patrycja Urbańska, Dominika Domek, Ola Groń oraz Iza Zabrzewska i wywalczyły brązowy medal.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w Pradze.

Autor: Oprac.red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna