Światowy Dzień Spódnicy

Fot. Arch. szkoły 2013.10.30 22:54 / news / czytano 9791 / opinie 0

Chociaż nie wszyscy na co dzień przepadamy za spódnicami, to jednak uczennice szkoły podstawowej oraz gimnazjum w Zespole Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych postanowiły uczcić ten dzień zakładając właśnie tę część garderoby.

Akcję pod hasłem „Dzień Spódnicy” przeprowadził Samorząd Uczniowski, członkinie rozdawały słodkie upominki wszystkim uczennicom oraz nauczycielkom, które odważyły się przyłączyć do zabawy. 

Dużą odwagą i poczuciem humoru wykazał się uczeń klasy VI, który w tym dniu założył spódnicę w szkocką kratę. Gratulujemy świetnego pomysłu inspirowanego kulturą i tradycją Szkocji.

Większość dziewczyn i pań na co dzień wybiera spodnie, ale ten dzień stanowił doskonałą okazję, by wyglądać inaczej niż zwykle... wyjątkowo...
Autor: Paulina Krzysik
Źródło: ZPO Łapsze Niżne
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij