Warsztaty z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej z Warszawy w krościeńskim gimnazjum

Fot. Arch. szkoły 2015.12.23 23:51 / news / czytano 2070 / opinie 0

W dniach 10 i 11 grudnia w naszej szkole odbyły się warsztaty dla samorządów klasowych i samorządu szkolnego.

Podczas zajęć dowiedzieliśmy się wielu rzeczy na temat funkcjonowania samorządu uczniowskiego. Zostaliśmy poinformowani o naszych prawach i obowiązkach. Ćwiczyliśmy sposoby komunikacji i przekonywania innych o słuszności naszych poglądów.

Podczas warsztatów  integrowaliśmy się między sobą. Była to wspaniała okazja do poznania i nawiązania kontaktów z innymi uczniami. Wszyscy staraliśmy się zachowywać jak zespół. Nasze umiejętności współpracy pokazaliśmy podczas gry zespołowej.

W trakcie zajęć zostały poruszone także takie tematy jak finansowanie SU, czy tworzenie projektów. Sami stworzyliśmy trzy projekty potencjalnych akcji realizowanych przez samorząd, ale co najważniejsze nauczyliśmy się je redagować. Zostaliśmy przygotowani do tworzenia nowych planów.

Z warsztatów wyszliśmy gotowi do działania i przygotowani do dalszej pracy. Zajęcia zakończyliśmy wyposażeni w nowe pomysły,  projekty i plan funkcjonowania SU.

Warsztaty zorganizował opiekun SU, Pani Bożena Chlebek w ramach projektu „Bezpieczna +”  współfinansowanego ze środków otrzymanych za pośrednictwem Wojewody Małopolskiego z budżetu państwa.
Autor: Szymon Berezicki
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij