Mateusz Polaczyk zdobył medal w Pradze

Fot. FB 2015.06.21 10:15 / news / czytano 2419 / opinie 0

Kajakarz startujący w drużynowej konkurencji K1 zdobył złoty medal Pucharu Świata. Za Polakami uplasowały się drużyny z Czech i Słowenii.

Na najwyższym stopniu podium stanęli i odsłuchali Mazurka Dąbrowskiego wraz ze szczawniczaninem Mateuszem Polaczykiem, Maciej Okręglak i Dariusz Popiela. Złoty medal Polacy wywalczyli po bezbłędnym przejeździe i osiągnięciu wspólnie czasu 99,04.
 
- Pierwszy Puchar Świata i od razu złoto... co prawda w zespole ale Mazurek Dąbrowskiego odegrany pięknie! Indywidualnie było bardzo blisko podium, 4 miejsce w doborowej obstawie a to zawsze cieszy:) Gratulacje dla Jiriego, Borisa i Ondreja - napisał na swoim profilu facebookowym Mateusz Polaczyk.
Autor: Maria Ćwiertniewicz / Oprac. red.
Zdjęcia: FB
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij