Zabawa ze Strażą Pożarną

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2021.08.01 09:17 / news / czytano 518 / opinie 0

Ci, którzy na co dzień wspierają poszkodowanych i pomagają w trudnych sytuacjach życiowych, bardzo chętnie biorą także udział w różnego rodzaju imprezach i festynach, by pokazać sprzęt strażacki z wyposażeniem ratunkowych wozów. 

Każdy, kto chciał obejrzeć wóz strażacki i jego wyposażenie mógł to zrobić podczas sobotniego spotkania ze Strażą Pożarną w Krościenku. Gminne jednostki prezentowały swój sprzęt pożarniczo-ratunkowy na placu przy Amfiteatrze pod Wierzbą. 

Ponadto Centrum Kultury i Promocji zadbało o dawkę dobrej muzyki. Najpierw na scenie zaprezentował się zespół etno-folkowy "Tryptyk" a następnie "Zapaleni". 
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij