Biegi w Szczawnicy po przerwie wracają - poszukiwani wolontariusze

Fot. 2021.06.07 15:14 / news / czytano 443 / opinie 0

W zeszłym roku nie udało się zorganizować imprezy, która cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród biegaczy. W tym roku jest już znany termin.

-  Po ponad roku przerwy powoli rozkręcamy machinę Biegów w Szczawnicy. W tym roku wyjątkowo biegniemy 19 czerwca w sobotę. Jak co roku, liczymy na Waszą pomoc, w szczególności osoby z lokalnej społeczności. Potrzebujemy rąk do pracy podczas eventu w biurze zawodów, punktach żywieniowych czy też w strefie startu mety. Możemy zagwarantować dużą dawkę pozytywnej energii, wielu zakręconych ludzi, tony bananów i arbuzów na punktach oraz ogromne ilości błota na trasie.  Jeżeli ktoś z Was chciałby do nas dołączyć - zapraszamy serdecznie do grupy wolontaryjnej na facebooku, tam podamy więcej informacji - czytamy w komunikacie.

Zapraszamy zainteresowanych do włączenia się w organizację : https://www.facebook.com/groups/142116974526859

Informacje o biegach oraz zapisy - TUTAJ

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij