Balon awaryjnie lądował w okolicach Szczawnicy, jedna osoba wypadła z kosza

Fot. OSP Szczawnica / FB 2021.07.31 17:03 / news / czytano 486 / opinie 0

Balon z trzema osobami lecący z Nowego Targu awaryjnie lądował w lesie. Jedną poszkodowaną osobę z poważnymi obrażeniami przetransportowano do szpitala.

Na miejsce wypadku służby ratunkowe wyjechały w sobotę rano koło godziny dziewiątej. Jak poinformował jeden z ratowników Grupy Podhalańskiej GOPR SO w Szczawnicy; kierujący balonem z powodu złej pogody utracili panowanie nad balonem.
 
Poważnie poszkodowana osoba wypadła z kosza podczas lądowania w koronach drzew, pozostała dwójka nie odniosła obrażeń. Poszkodowany członek załogi otrzymał pierwszą pomoc na miejscu wypadku, następnie został ewakuowany i przekazany do karetki pogotowia.
 

Autor: MW
Źródło: OSP Szczawnica
Zdjęcia: OSP Szczawnica / FB
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij