Komunikat w sprawie wniosków o dowód osobisty

Fot. 2021.07.24 11:29 / news / czytano 204 / opinie 0

Z uwagi na trwający proces wdrażania rozwiązań technicznych umożliwiających wydawanie dowodów osobistych zawierających odciski palców, składanie wniosków o wydanie dokumentu w formie elektronicznej w Gminie Czorsztyn będzie możliwe do dnia 26 lipca 2021 r.

Po tym terminie składanie wniosku o dowód osobisty przez Internet będzie niemożliwe, aż do czasu uruchomienia nowej usługi. Przypominamy jednak, że obejmować ona będzie możliwość elektronicznego składania wniosków tylko dla dzieci do 12 roku życia.

/Ustawa z dnia 14 kwietnia 2021 r. o zmianie ustawy o dowodach osobistych oraz  niektórych innych ustaw ( Dz. U. poz. 1000)/
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij