Ferie w Ochotnicy - muzycznie, tanecznie i gastronomicznie (Ochotnica Dolna 18-30.01.2016)

Fot. 2016.01.19 13:26 / imprezy / czytano 3340

Codzienne zajęcia WARSZTATÓW prowadzone będą od godz. 9.00 do 15.00, a zapisy na zajęcia (w WOK-u, u instruktorów, telefonicznie)  - w celu ustalenia szczegółowego harmonogramu - przyjmujemy do 19 stycznia.

Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej w okresie ferii zimowych od 18 do 30 stycznia organizuje dla dzieci, młodzieży oraz starszych:

WARSZTATY GOSPODARSTWA DOMOWEGO obejmujące między innymi:
1. gotowanie, pieczenie, wystrój i dekoracja stołu,
2. krawiectwo w tym: przyszywanie guzików,cerowanie,szydełkowanie,haftowanie,

ZAJĘCIA MUZYCZNE (śpiew, gra na instrumentach)
MUZYKA I TANIEC GÓRALSKI    

W ramach warsztatów promowane będzie czytelnictwo: NA GŁOS CZYTAMY  WIERSZE i POEZJĘ, jak również codziennie będą projekcje filmów o różnej tematyce i bajek.

W planach jest także dzień poświęcony dla najmłodszych i spektakl TEATRU LALEK.

Nie zapominamy też o Dniu Babci i Dziadka ,na który zapraszamy 30 stycznia o 14.00,  wtedy też będzie możliwość obejrzenia efektów naszych WARSZTATÓW.





Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij