Dzień Kobiet w Szczawnicy nie będzie nudny

Fot. 2015.03.04 22:07 / news / czytano 4445 / opinie 0

W dniu 8 marca kobiety w Szczawnicy nie powinny się nudzić. Będzie Miasteczko Kobiet, zumba, aerobik, bicie piany na czas, koncerty i seanse w kinie. Słowem - jest w czym wybierać.

Po raz kolejny Szczawnica przygotowała dla kobiet wyjątkowe atrakcje i miłą niespodziankę w formie propozycji spędzenia niedzieli 8 marca. Ma być kolorowo, zabawnie i tak, by każda pani znalazła coś dla siebie.

Organizatorzy zapraszają do Miasteczka Kobiet już na godzinę 10.00. Impreza rozpocznie się pokazami makijażu, poradami kosmetycznymi, bezpłatnymi badaniami mammograficznymi. Poza propozycjami sportowo-ruchowymi zaplanowano występy artystyczne a na zakończenie dnia o godzinie 19.00 dancing w Willa Marta. Szczegółowy program publikujemy poniżej.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij