Szczawniczanin zawalczy na Olimpiadzie w Tokio

Fot. 2021.05.09 19:59 / news / czytano 356 / opinie 0

Krzysztof Majerczak ze Szczawnicy podczas Mistrzostw Europy we włoskiej Ivrei wywalczył kwalifikację olimpijską dla kraju w K1 zajmując w półfinale 12 miejsce. 

- Mamy to kolejny Olimpijczyk z KS PIENINY. Po Marii Ćwiertniewicz, która startowała w Monachium w 1972 r i Grzegorzu Saracie, który startował w Barcelonie w 1992 r kwalifikacje Olimpijską podczas Mistrzostw Europy Seniorów we włoskiej Ivrei wywalczył Krzysztof Majerczak w K1M zajmując w półfinale 12 miejsce. Serdecznie gratulujemy Krzysztofowi osiągniętego wyniku. Marzenia każdego sportowca o olimpijskim starcie stały się dla Krzysztofa realnym celem. Tokio 2021 otwiera się dla młodego zawodnika KS PIENINY SZCZAWNICA - czytamy na stronie klubu KS Pieniny.
Autor: oprac.red.
Źródło: KS Pieniny
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij