Wójt Gminy Czorsztyn oraz organizatorzy biegu ICEBUG SUMMER TRAIL 2015 zapraszają do wspólnego biegania!

Fot. 2015.11.03 21:58 / news / czytano 2738 / opinie 0

Już niebawem, bo 8 listopada 2015 r. tj. w najbliższą niedzielę w masywie Lubania odbędzie się jesienna edycja biegu Icebug Summer Trail. Bieg, jak co roku oferuje uczestnikom 2 trasy oraz łącznie trzy stopnie klasyfikacji.

Bieg rozpoczną zawodnicy, którzy podczas 20 km trasy odnaleźć muszą punkty kontrolne zaznaczone na mapie. Wygrywa ten z zawodników, który odnajdzie ich jak najwięcej. Następnie ruszą biegacze górscy, dla których przygotowano 14,7 km trasę pełną wzniesień i utrudnień wynikających z rzeźby terenu. Trasa ta, jak mówią sami organizatorzy stanowić będzie dla biegaczy nie lada wyzwanie. Ponadto na odcinku Lubań - Kluszkowce, zostaną przeprowadzone Mistrzostwa Polski w Zbieganiu Górskim. 

- Malownicze tereny, ciekawie poprowadzone szlaki turystyczne i pełna atrakcji baza zawodów to nie jedyne argumenty, by już 8 listopada pojawić się w Kluszkowcach. Na wszystkich zawodników czeka ciekawy pakiet startowy (czapeczka biegowa), posiłek regeneracyjny i losowanie atrakcyjnych nagród - zapewnia Krzysztof Mroszczak organizator biegu. 

Bieg odbędzie się pod patronatem Wójta Gminy Czorsztyn Tadeusza Wacha. 
 
Wszystkich, którzy cenią sobie ruch i dobrą sportową atmosferę zapraszamy do wspólnego biegu. Do zobaczenia w Kluszkowcach!
Więcej na: www.icebugsummertrail.pl

Autor: Aneta Markus
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij