Teatr Amatorski zagrał Prawo Pierwszej Nocy

Fot. 2012.11.20 00:00 / news / czytano 5862 / opinie 0

W dniu 18.11.2012 o godz. 18.00 w remizie OSP KroÅ›cienko odbyÅ‚ siÄ™ spektakl "Prawo Pierwszej Nocy" w wykonaniu Teatru Amatorskiego dziaÅ‚ajÄ…cego przy Miejskim OÅ›rodku Kultury w Szczawnicy zÅ‚ożonego z czÅ‚onków ZwiÄ…zku Podhalan i ZespoÅ‚u PieÅ›ni i TaÅ„ca "Pieniny" z KroÅ›cienka.

Teatr przyjechaÅ‚ na zaproszenie SoÅ‚ectwa Centrum oraz Komisji RozwiÄ…zywania Problemów Alkoholowych. PrzedsiÄ™wziÄ™cie od strony technicznej i logistycznej zabezpieczaÅ‚o Gminne Centrum Kultury w KroÅ›cienku. Galeria przedstawia krótki materiaÅ‚ zdjÄ™ciowy z tego wydarzenia.

 





Źródło: GCK Krościenko
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwi¹zek Podhalan w Polsce Miejski OÅ›rodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij