Patronat medialnySzanowni Państwo,

Obejmiemy patronatem medialnym imprezy i wydarzenia odbywające się na terenie Pienin i najbliższych okolic. Wydawca Pienińskiego Portalu Informacyjnego - Pieninyinfo.pl jest także właścicielem pienińskich portali turystycznych pieniny.com, szczawnica.com i czorsztyn.com, odwiedzanych rocznie przez ponad 150 tysięcy potencjalnych turystów. Ideą portalu informacyjnego jest dostarczanie bieżących informacji mieszkańcom czterech lokalnych gmin; Czorsztyn, Krościenko n.D, Łapsze Niżne, Ochotnica Dolna oraz Miasta i Gminy Szczawnica. Ze względu na mocno turystyczny charakter naszego regionu i fakt, że większość imprez jest organizowanych także z myślą o turystach, oferujemy kompletną promocję Państwa przedsięwzięć.

W 2014 roku strony Pieninyinfo.pl wyświetlane były ponad milion razy, codziennie naszą stronę odwiedza około 1,5 tysiąca czytelników.

 

W ramach patronatu oferujemy:

   - promocję zaplanowanej imprezy wśród mieszkańców oraz turystów,

   - gadżety reklamowe, banery,

   - obsługa przez dziennikarza / fotoreportera.

 

W przypadku zainteresowania patronatem prosimy o kontakt:

tel:  +48 693 146 246  e-mail: redakcja@pieninyinfo.pl

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij