Drugi Rajd Pieszy Śladami Jana Pawła II przeszedł już do historii

Fot. Jerzy Zięba, Jakub Wolski, Lucyna Kozub 2016.05.17 14:25 / news / czytano 3635 / opinie 0

Tegoroczna edycja odbyła się na gorczańskim szczycie Lubania, gdzie uczestnicy wzięli udział w mszy świętej po której rozpalono tradycyjne turystyczne ognisko i upieczono kiełbaski.

Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej imprezie chcemy podziękować i zaprosić na następny rok. Serdeczne podziękowania chcielibyśmy skierować do księdza dr. Czesława Noworolnika, za odprawienie mszy, do członków sekcji operacyjnej GOPR z Krościenka za zabezpieczenie medyczne imprezy a także do członków i sympatyków naszego Oddziału za wkład włożony w przygotowanie i realizację imprezy - napisali w komunikacie prasowym członkowie PTTK oddziału pienińskiego w Krościenku.
Autor: Jakub Wolski
Zdjęcia: Jerzy Zięba, Jakub Wolski, Lucyna Kozub
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij