IV Międzyszkolny Konkurs Nakrycia Stołów Okolicznościowych pt. W krainie bajek i baśni

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.04.26 15:25 / news / czytano 6159 / opinie 0

Uczennica szczawnickiej Pienińskiej Szkoły Zawodowej Wioletta Kaszycka  zdobyła 1 miejsce za przygotowanie stołu „W oczekiwaniu na księcia”.

Po raz 4 w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n/D swoje umiejętności prezentowali uczniowie szkół średnich zawodowych w nakrywaniu stołów. Inspiracją w tym roku dla uczestników były znane im bajki i baśnie. W konkursie wzięło udział 7 placówek oświatowych z Gorlic, Jabłonki, Krościenka n/D, Łącka, Niedzicy, Nowego Targu oraz Szczawnicy. Do konkursu nakryto 13 stołów.  

Obecny podczas zakończenia i ogłoszenia wyników konkursu Bogusław Waksmundzki, Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego, powiedział - Składam podziękowanie za pomysł, widać że z roku na rok uczestników jest coraz więcej. Inwencja uczniów biorących udział w konkursie jest duża i wpływa na wyobraźnię.

- Serdecznie dziękuję za udział i zaangażowanie, zapraszam do udziału w przyszłym roku. Nie mamy jeszcze pomysłu na tytuł, ale zapewniamy, że konkurs się na pewno odbędzie. Będzie to już V edycja jubileuszowa, więc myślę, że zaskoczymy czymś przyjemnym - dodała na zakończenie Elżbieta Trojnarska Dyrektor ZSZiP.

Wyniki konkursu:

  1. Wioletta Kaszycka Pienińska Szkoła Zawodowa w Szczawnicy „W oczekiwaniu na księcia”
  2. Kornelia Kułach Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu „Księżniczka na ziarnku grochu”
  3. Donata Krupa Zespół Szkół w Jabłonce „Żwirek i Muchomorek” oraz Patrycja Majerczyk Zespół Placówek Oświatowych w Niedzicy „Złoty Połów”

Wyróżnienie w konkursie otrzymała uczennica Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu Agata Sołtys za stół „Dziewczynka z zapałkami”.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij