Konkursy na dyrektorów szkół

Fot. 2015.03.23 11:33 / news / czytano 2746 / opinie 0

Wójt Gminy Łapsze Niżne ogłasza konkursy na stanowiska dyrektorów: Szkoły Podstawowej im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach Wyżnych oraz Zespołu Placówek Oświatowych w Kacwinie.

Zainteresowani powinni złożyć oferty w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym z dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Kacwinie " lub "Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej 
im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach Wyżnych" w terminie do dnia 10 kwietnia 2015 r. do godziny 15.00 w Urzędzie Gminy w Łapszach Niżnych, ul. Jana Pawła II 20, 34-442 Łapsze Niżne.
 
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu w Kacwinie znajdziecie Państwo TUTAJ oraz w Łapszach Wyżnych TUTAJ 
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Łapsze Niżne
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij