Krościenko: Spotkanie dla mieszkańców zainteresowanych przyłączeniem instalacji gazowej

Fot. 2019.11.12 18:10 / news / czytano 881 / opinie 0

W związku z planowanym remontem płyty rynku wójt gminy informuje, że istnieje możliwość wykonania instalacji gazowej dla mieszkańców ulic: Mickiewicza, Rynek, Flisaków Pienińskich, Św. Kingi, Esperanto, Pienińskiej oraz Szafera.

Osoby zainteresowane, właściciele nieruchomości w/w ulic mogą wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielami Spółki Gazownictwa, które odbędzie się w sobotę 16.11.2019 r. o godzinie 17:00 w Urzędzie Gminy w Krościenku nad Dunajcem w sali konferencyjnej.

Osoby zainteresowane złożeniem wniosku zapraszamy do Urzędu Gminy dwa dni wcześniej tj. w czwartek 14.11.2019 r. w godz. 12:00 -17:00 na spotkanie z pracownikiem Spółki.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij