Mieszkaniec Szlachtowej nowym komendantem

Fot. 2018.10.10 17:47 / news / czytano 1356 / opinie 0

Od końca sierpnia br. burmistrz Szczawnicy poszukiwał komendanta straży miejskiej. Od 1 października funkcję tę pełni Jerzy Janowicz - szlachtowianin, który zastąpił na stanowisku Andrzeja Bańkosza.

Nowy komendant pracował w WOP i SG od 1984 do 2016 r., na różnych stanowiskach służbowych począwszy od Strażnicy w Szlachtowej, poprzez służbę w Batalionie SG w Nowym Targu, w Komendzie Karpackiego Oddziału SG w Nowym Sączu i Komendzie Głównej SG w Warszawie. Od 2016 roku na emeryturze. Posiada wykształcenie wyższe, od 1997 do 2000 na Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie - na kierunku administracja w zakresie ochrony granicy państwowej i kontroli ruchu granicznego, oficer dyplomowany.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij